ul. Bieżuńska 16,
87-510 Skrwilno

(54)2700086 881470544
sekretariat@zsskrwilno.pl

Dla rodzica

Potrzebne dokumenty

Dla ucznia

Zestawy zadań i ćwiczenia

Dla nauczycieli

Najważniejsze informacje

Osiągnięcia

Sukcesy naszych uczniów

Aktualności

Odsłony: 4956

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020Dnia 2 września 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Skrwilnie rozpoczęli nowy rok szkolny. Tradycyjnie, nie zapomniano o kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uczczono pamięć pomordowanych minutą ciszy oraz symbolicznym złożeniem wiązanki kwiatów pod Pomnikiem Ofiar Hitleryzmu. Zespół Szkół w Skrwilnie przystąpił do akcji pt. "Przerwany marsz...", który symbolicznie miał dokończyć przerwany wybuchem II wojny światowej marsz dzieci i młodzieży  do szkoły. W związku z tym osoby wywodzące się z pokolenia Dzieci Wojny zostały zaproszone do uczestnictwa w inauguracji roku szkolnego 2019/2020 w naszej szkole.

Następnie głos zabrała dyrektor Zespołu Szkół w Skrwilnie p. Iwona Jeżewska-Świeżak, która powitała zaproszonych gości. Następnie życzyła uczniom sukcesów nauce. Dyrektor wspomniała także o potrzebie wzajemnej życzliwości i pomocy oraz zwróceniu szczególnej uwagi na bezpieczeństwo. Na koniec uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.
Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i niezapomnianych przygód w szkole!!!.

Kategoria: